Kontaktul. Fosa Staromiejska 1a, 87-100 Toruń
e-mail: filozofia@umk.pl
obrazek nr 1 obrazek nr 2 obrazek nr 3 obrazek nr 4

Elektroniczny obieg dokumentacji w roku akademickim 2020/21

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID w roku akademickim 2020/21 dokumenty (minimum programowe, wydruk decyzji i załącznik do programu studiów na semestr letni) można przekazywać drogą elektroniczą (skan/mail) na następujące adresy: kierownik MISH-S (prof. Adam Grzeliński) – adamgrz@umk.pl (po akceptacji tutora); dziekanat (mgr Anna Dąbrowska) – annad@umk.pl (po akceptacji kierownika MISH-S). Termin złożenia podpisanych dokumentów w semestrze letnim to 31 marca 2021.

Obowiązkowy kurs w semestrze letnim 2020/21

W semestrze letnim obowiązkowym kursem dla studentów I roku są zajęcia dr. hab. Dariusza Pniewskiego, prof. UMK “Jak humanistyka oswaja technologię, przestrzeń miasta i ciało?” (środa, 11.30-13.00, MS Teams).

Obowiązkowe szkolenie BHP dla pierwszego roku

Wszyscy studenci pierwszego roku są zobowiązani do zaliczenia szkolecnia  BHP na platformie Moodle: https://moodle.umk.pl/BHP/ .